Україна і світ - ціни на зернові та олійні: огляд тижня, 24.03.2017

28.03.2017

Вже четвертий тиждень світові ціни на зернові і олійні знижуються, тотально і суттєво. Тут накладка факторів – усюди гарна погода, озимина проснулася, поставки зерна в порти ідуть нормально, прогнози врожаїв знову зростають.

Попит на кукурудзу старого врожаю в усьому Світі добрий, ціни помірні, що стимулює попит. Аргентина почала збирати врожай кукурудзи, вже обмолочено 10% площ. Бразильському врожаю кукурудзи (другий за сезон) нічого не загрожує, прогноз піднято до 91,5 млн. тонн.

Озимина в Україні теж в доброму стані. Озимина в США отримала свою порцію дощу. Попит на ячмінь трохи зріс, завдяки чому ціни на кукурудзу і ячмінь (порти України, експорт) зрівнялися.

Обсяги старого врожаю сої в США тиснуть на ринок – бобів занадто багато, а вже скоро піде новий врожай із Південної Америки. Тиждень не цікавий, навіть обсяги торгів на Чикаго впали, всі чогось чекають, мабуть програми стимулювання економіки від Трампа… але йому зараз не до цього, відмахується від преси і розслідувань… не дають заокеанському баризі зайнятися бізнесом, ну то таке…

Перейти до повного тексту...

Связанные материалы

Последние новости