Україна і світ - ціни на зернові, олійні та цукор: Огляд тижня 30.07-03.08.2018

07.08.2018

На минулому тижні усі товарні групи дорожчали, окрім української сої в портах ЧМ. Посуха в Північній півкулі спричинила цінове ралі. Про Китай вже почали забувати. Біржові спекулянти продовжують грати на підвищення, збільшуючи довгі позиції. Поки що усе виглядає добре.

Світовий ринок пшениці продовжує сходження. Будь-яке зерно дорожчає як на біржах, так і в портах. І це на фоні закінчення жнив у Франції. В США озима пшениця зібрана з 85% площ, а яра – з 4% площ. В Німеччині прогноз врожаю пшениці загалом зменшено на 25% приблизно до 18 млн тонн. По Україні навпаки проноз трохи збільшено – до 24 млн тонн. Цінове ралі на пшеницю надало натхнення аргентинськім фермерам, які засіяли вже 97% запланованих площ, що значно випереджає середні показники. За минулий тиждень американська пшениця усіх класів при експорті подорожчала від $10 до $15 на тонні. Коли і на якому рівні закінчиться цінове ралі – невідомо.

Біржові ціни на цукор протягом минулого тижня дешевшали, але в останні два дні тенденція змінилася на протилежну. Ціни повернулися до рівня позаминулого тижня. В портах ціни на цукор на минулому тижні продовжили своє падіння. Поки що фізичний ринок не сприйняв оптимізм біржових трейдерів.

Перейти до повного тексту⇒

Связанные материалы

Другие материалы раздела

Последние новости