Латвійські молочники втратили 104 мільйони євро через російські санкції

09.08.2016 | 09:28

Починаючи з серпня 2014 року збитки латвійських виробників молочних продуктів  через російські санкції перевищили 104 млн євро.

Про це свідчать дані міністерства землеробства країни, повідомляє Європейська правда з посиланням на Delfi.lv.

Окрім того, до кінця 2017 року ця цифра може збільшитися до 233,5 млн євро.

Фінансові звіти молочних господарств показують, що у багатьох з них оборот скоротився на чверть - причому, це стосується і кооперативів, і великих переробників молока.

"У цей період один на одного наклалися три кризи - російське ембарго, скасування квот Євросоюзу і перевиробництво продукції", - заявив голова правління Латвійської асоціації сільськогосподарських кооперативів Індуліс Янсонс.

Нагадаємо, в серпні 2014 року Росія у відповідь на рішення Євросоюзу ввела на рік ембарго, заборонивши імпорт продовольства з Європи, США та інших країн, що підтримують санкції проти Росії.

Під харчові контрсанкції підпали всі овочі і фрукти, риба, молоко і молочна продукція, свинина, яловичина і м'ясо птиці.

У липні 2015 року президент РФ Володимир Путін продовжив ембарго ще на рік. 13 серпня 2015 року російський уряд доповнив список санкційних країн Чорногорією, Албанією, Ісландією, Ліхтенштейном і Україною.

.

Другие новости раздела

Последние новости