Держпродспоживслужба домоглася поліпшення умов роботи українських експортерів на ринку Республіки Білорусь

16.09.2016 | 13:24

Як повідомляє Мінагрополітики, Міністерство охорони здоров’я Республіки Білорусь збільшило термін дії санітарно-гігієнічних висновків на імпортовану з України продукцію. Відтепер такі документи діють три роки, замість одного, як це було раніше. Про зміни Держпродспоживслужбу поінформував Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол відповідним листом.

Збільшення строку дії санітарно-гігієнічних висновків дозволить українським компаніям заощаджувати час на їх отримання та спростить процедуру експорту до Республіки Білорусь, усунувши частину бар’єрів для такої торгівлі.

Зазначимо, що питання збільшення строку дії санітарно-гігієнічних висновків Держпродспоживслужба порушила перед білоруською стороною на прохання суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності декілька місяців тому.

Довідково:

27 серпня 2015 року набула чинності Постанова Ради Міністрів Республіки Білорусь № 666 від 06.08.2015 р. «Про внесення доповнень в Постанову Ради Міністрів Республіки Білорусь від 17 лютого 2012 р. № 156». Цим документом запроваджено адміністративну процедуру - державну санітарно-гігієнічну експертизу продукції закордонного виробництва, у тому числі походженням з України. 

Другие новости раздела

Последние новости