ДПЗКУ успішно завершила перший етап осіннього форварду

10.02.2017 | 11:59

У Державній продовольчо-зерновій корпорації України успішно завершився перший етап осінніх форвардних закупівель. Про це повідомляє Прес-служба Мінагрополітики. Усі сільгоспвиробники, які уклали договори поставки зерна врожаю 2017 року, вже отримали перший авансовий платіж на загальну суму майже 25 млн гривень.

Другу частину авансу, який має скласти ще близько 10 млн грн, фермери отримають у березні-квітні цього року після початку вегетації озимини.

У компанії також наголосили, що вже розпочато прийом заявок за весняною форвардною програмою на поставку озимих та ярих пшениці і ячменю, а також кукурудзи та сої врожаю 2017 року.

За цими заявками сплата коштів буде здійснюватись після оцінки стану посівів запропонованої до продажу культури. Збір необхідних документів для укладання договорів поставки зерна майбутнього врожаю здійснюється вже зараз через відповідні регіональні відділення ДПЗКУ.

Довідково:

Форвардна програма ДПЗКУ має свої переваги завдяки розгалуженій мережі закупівельників по всій Україні та 53 зерновим складам, які розташовані у 20 областях та прийматимуть зерно, що поставлятиметься за даною програмою першочергово. Крім того, ДПЗКУ пропонує вигідні умови фінансування. 

Форвардна програма ДПЗКУ є одним із напрямків надання підтримки та розширення прямої взаємодії з сільгоспвиробниками. За минулий рік їх частка у структурі закупівель компанії сягнула 60%. У рамках програм закупівель ДПЗКУ прагне співпрацювати лише з добросовісними контрагентами та у свою чергу залишається надійним партнером для сільгоспвиробників.

Другие новости раздела

Последние новости