Вчора в Києві відбувся конгрес виробників та переробників цукрових буряків

01.03.2017 | 09:39

Вчора в Києві відбувся І Міжнародний конгрес для виробників та переробників цукрових буряків Sugar World 2017, організатором якого виступила Національна асоціація цукровиків України «Укрцукор», який зібрав понад 400 ключових гравців цукрового ринку, що об’єднані єдиною метою – відродити «солодку» галузь країни. Про це йдеться у прес-релізі прес-служби Укрцукор.

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий в ході офіційного відкриття конгресу зазначив, що минулий рік видався досить позитивним для галузі і наразі перед виробниками стоїть нова амбітна задача – вийти на 1 млн т цукру на експорт в новому році.

Підтримав профільного очільника відомства і голова Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор» Андрій Дикун відзначивши, що попри те, що кількість цукрових заводів скорочується, потужності збільшуються, був втрачений колосальний ринок на пострадянському просторі, але з іншого боку, є і позитивні моменти, адже завдяки сумлінним зусиллям виробників впроваджуються сучасні технології, в результаті чого маємо значний ріст виробництва, продуктивності та урожайності цукрових буряків.

Окрім прогнозів та планів на наступний сезон всі учасники обговорили перспективність виробництва біопалива та біоетанолу з цукрових буряків, відзначивши, що це дасть змогу не лише отримати додатковий дохід та зменшити витрати на виробництво, а й дозволить створити енергонезалежну країну.

Також, в рамках Sugar World 2017 працювала спеціальна виставкова зона, де компанії-партнери презентували найсвіжіші новинки в сфері насіння, засобів захисту рослин та «розумних» технологій.

І Міжнародний конгрес для виробників та переробників цукрового буряку Sugar World 2017 став майданчиком для обміну досвідом та передовими технологіями від найкращих та найпотужніших представників галузі і дав поштовх до подальшого розвитку.

Другие новости раздела

Последние новости