В Україні запустили сайт про вільну торгівлю з Канадою

16.03.2017 | 10:49

Відвідати веб-ресурс можна за посиланням https://cutisproject.org/.

Окрім новин на сайті публікуватимуться свіжі можливості для виходу на канадський ринок, інтерв'ю з експертами, інформація щодо подій для експортерів, історії успіху українського малого і середнього бізнесу в Канаді, а також аналітичні статті для експортерів.

Діяльність канадсько-українського проекту CUTIS спрямована на зменшення рівня бідності в Україні і підвищення стійкого економічного розвитку шляхом збільшення українського експорту в Канаду і заохочення інвестицій з Канади в Україну.

Для забезпечення максимального ефекту проект буде спрямований на підтримку українських малих і середніх підприємств, надаючи пріоритетність бізнесу, керованому жінками, з метою успішного експорту в Канаду і залучення канадських інвестицій. Проект надаватиме технічну допомогу в п'яти пріоритетних областях торгівлі і інвестицій, а також підтримувати розвиток ділових зв'язків між Україною і Канадою і впровадження Угоди про вільну торгівлю між Канадою і Україною.

 CUTIS - п'ятирічний канадсько-український проект по підтримці торгівлі і інвестицій, який фінансується Урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади. Проект почав свою діяльність в лютому 2016 р. і продовжиться до лютого 2021 г. Проект тісно співпрацює з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, а також Офісом по просуванню експорту при Мінекономіки.

За матеріалами Інфоіндустрія

Другие новости раздела

Последние новости