Саудівська Аравія хоче побудувати в Україні портовий термінал

07.04.2017 | 11:27

Державна компанія Саудівської Аравії SALIC (Saudi Agricultural & Livestock Investment Company), планує побудувати в Україні портовий термінал, повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України. При цьому прес-служба не уточнила вартість майбутнього проекту і орієнтовні терміни його реалізації. 

Згідно з повідомленням, українська сторона обговорила з Саудівським фондом розвитку і Публічним інвестиційним фондом Королівства Саудівська Аравія питання доступу до дешевих кредитних коштів і портфельні інвестиції.

Крім того, Україна і Саудівська Аравія зацікавлені в активізації співпраці в управлінні портовим господарством, контейнерними терміналами, навчанні і підвищенні кваліфікації моряків.


Як повідомляв УНІАН, раніше Міністерство аграрної політики і продовольства відмічало, що Україна має намір активізувати економічне співробітництво з Саудівською Аравією в аграрній сфері, сприяти залученню інвестицій з цієї держави у вітчизняні галузі тваринництва і рибальства. Україна також зацікавлена в активізації співпраці з Саудівською Аравією в сферах енергетики, авіаційнно-космічної промисловості, торгівлі, освіти, медицини і туризму.

За матеріалами УНІАНДругие новости раздела

Последние новости