Утримувач євробондів просить "Укрлендфарминг" і "Авангард" уточнити наявність єврооблігацій у пов'язаних структур

10.04.2017 | 11:12

Один з утримувачів єврооблігацій "Укрлендфармингу" і "Авангарду" звернувся до агрохолдингів з проханням повідомити про наявність в їх власності або у власності пов'язаних структур викуплених цінних паперів. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відповідний запит, текст якого має в розпорядженні агентство "Інтерфакс-Україна", підготовлений юридичним радником утримувача - компанією K&L Gates (США) і адресований, окрім "Укрлендфармингу" і "Авангарду", міністрові аграрної політики і продовольства України Тарасу Кутовому і Нацкомісії з цінних паперів і фондового ринку.

K&L Gates відмічає, що вказана інформація має бути розкрита у зв'язку з обговорюваною реструктуризацією єврооблігацій.

За даними юрфірми, умови обігу єврооблігацій "Укрлендфармингу" припускають, що цінні папери, що знаходяться у власності холдингу або пов'язаних структур, не мають права голосу. K&L Gates допускає, що аналогічне обмеження міститься і в умовах обігу єврооблігацій "Авангарду".

K&L Gates також просить уточнити, чи являються переговори про реструктуризацію єврооблігацій "Укрлендфармингу" і "Авангарду" обмеженими певним колом інвесторів або до нього можуть приєднатися усі утримувачі євробондів, а також чи існує між агрохолдингами і комітетом кредиторів домовленість про нерозкриття деталей переговорів про реструктуризацію. Крім того, юрфірму цікавить, яким об'ємом цінних паперів володіє комітет кредиторів і чи будуть агрохолдинги повідомляти про зміну цих об'ємів.

Юрраднику також буде цікаво, чи має намір "Укрлэнедфарминг" впродовж 30-денного пільгового періоду виплатити процентний дохід, який був нарахований по єврооблігаціях 27 березня 2017 року, а також чи має намір "Авангард" погасити належний до погашення в квітні купон.

Як повідомлялося, агрохолдинги "Укрлэндфарминг" і "Авангард" 21 березня повідомили про переговори з комітетом кредиторів про реструктуризацію єврооблігацій.

Компанії доки не уточнюють деталі переговорів. Вони будуть оприлюднені пізніше.

В той же час "Авангард" відмітив що під час переговорів, у тому числі, обговорюватиметься реструктуризація підлеглого виплаті 27 березня процентного доходу по єврооблігаціях "Укрлендфармингу". Відповідно, "Укрлендфарминг" має намір скористатися передбаченим умовами обігу євробондів 30-денним відстроченням на погашення чергового купона.

"Авангард" також повідомив, що комітет кредиторів представляє власників близько 40% єврооблігацій "Укрлендфармингу" і 50% єврооблігацій "Авангарду".

Радником агрохолдингів в переговорах виступає юрфірма Latham & Watkins, радниками комітету кредиторів - Hogan Lovells International і Ernst & Young.

Цього ж дня, 21 березня, швейцарська інвесткомпанія Pala Assets Holdings, що є утримувачем єврооблігацій агрохолдингу "Укрлэндфарминг", провела телефонну конференцію з іншими утримувачами цінних паперів.

На думку ініціатора конференції, агрохолдингу "Укрлендфарминг" перед реструктуризацією єврооблігацій необхідно погасити березневий купон. Крім того, він вважає, що утримувачам євробондів не слід розглядати пропозиції "Укрлендфарминга" відносно списання частини основної суми єврооблігаційного боргу (haircut), якщо відповідне списання не буде передбачено по інших зобов'язаннях агрохолдингу.

В той же час утримувачі євробондів можуть розглянути пропозицію про продовження терміну погашення євробондів і зміні ставки купона, якщо така зміна передбачатиме можливість підвищення ставки у разі відновлення цін на зернові, вважає ініціатор телефонної конференції.

У релізі відзначається, що телефонна конференція припускала обмін думками між утримувачами євробондів відносно необхідності реструктуризації цінних паперів, якщо така реструктуризація потрібна, то на яких умовах вона повинна проходити.

"Укрлендфарминг" є найбільшим агрохолдингом в Євразії. Займається вирощуванням зернових, виробництвом яєць і яєчних продуктів, вирощуванням великої рогатої худоби, дистрибуцією техніки, добрив і насіння.

У структуру холдингу входять 16 сучасних елеваторів, 216 горизонтальних зерносховищ, п'ять насінних заводів, 19 птахофабрик, 10 ферм по вирощуванню курей-несучок, три репродуктори, три селекційні господарства, шість комбікормових заводів, завод по виробництву яєчних продуктів "Имперово Фудз", три склади тривалого зберігання яєць, шість цукрових заводів, 19 м'ясокомбінатів і два заводи по виробництву шкіри.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости