Китайська делегація проінспектує українських виробників яловичини

11.04.2017 | 11:26

Наступного тижня в Україні перебуватиме місія компетентного органу Китайської Народної Республіки. Місія проінспектує українську систему державного контролю безпечності харчових продуктів у частині виробництва яловичини. Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час прес-конференції 10 квітня.

«Два тижня тому ми приймали єгипетських колег в сфері фітосанітарного контролю, з якими у нас налагоджена продуктивна співпраця. Наступного тижня приймаємо китайську делегацію у питанні  яловичини», - зазначив Володимир Лапа.

За його словами, кінцевою метою виходу на зовнішній ринок є забезпечення прийнятної ціни реалізації яловичини для українських товаровиробників.

Нагадаємо, питання організації роботи місії в Україні обговорювалося 30 березня під час зустрічі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої та Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапи з радником з торгово-економічних питань Посольства КНР в Україні Лю Цзюнем.

Другие новости раздела

Последние новости

Индексы цен

Нафта - світ
Нефть WTI, --, Нью-Йорк
22.02.2018      USD/баррель 1.8%
Нефть Brent, --, Лондон
21.07.2011      USD/баррель -0.3%