ДПЗКУ в 2017 р інвестує в модернізацію 138 млн грн.

11.04.2017 | 11:41

У "Державній продовольчо-зерновій корпорації" (ДПЗКУ) цього року заплановано інвестувати в модернізацію елеваторів і переробних підприємств більше 138 млн грн, передає Latifundist.com.

Про це розповів заступник голови правління ДПЗКУ Андрій Задирака, повідомила прес-служба корпорації.

За його словами, останнім часом в держкорпорації приділяють багато уваги технічному переоснащенню виробничих підрозділів. Минулого року було модернізовано значну кількість устаткування на лінійних елеваторах - оновлено автонавантажувачі, пробовідбірники, реалізовані проекти по енергоефективності, закуплено сучасне устаткування для лабораторій.

"Модернізація - це інвестиції в підвищення ефективності роботи кожного нашого елеватора. Розуміючи це, ми прагнемо оперативно реагувати на потреби наших філій в технічному переоснащенні і підвищенні конкурентоспроможності. Для порівняння, якщо в 2015 р. загальний об'єм капітальних інвестицій склав 18 млн грн., то в 2016 р. на модернізацію підприємств було спрямовано більше 116 млн грн.", - повідомив Андрій Задирака.

Він також відмітив, що цього року на модернізацію підприємств корпорації передбачено направити 138 млн нрн.

"Цього року план капітальних інвестицій включає як реалізацію нових проектів по реконструкції і технічному переоснащенню, так і завершення проектів модернізації, початих минулого року. Зокрема, цього року плануємо відновити зерносушильное устаткування, модернізувати або частково придбати авто і вагонні ваги, авторозвантажувачів, зерноочистительное устаткування, а також відновити технологічне устаткування на переробних філіях. Крім того, частина коштів буде спрямована на автоматизацію виробничих процесів і подальше впровадження системи кількісно-якісного обліку на наших підприємствах", - відмітив Андрій Задирака.

Нагадаємо, що ДПЗКУ планує закупити у українських виробників перші 500 вагонів-зерновозів до кінця 2017 р.

Другие новости раздела

Последние новости