Китай знижує закупівельні ціни на кукурудзу та намагається розпродати запаси

13.04.2017 | 11:47

Зернова Резервна Корпорація Китаю знизила закупівельні ціни на кукурудзу на 100 юанів ($14,50) за  тонну, що вказує на наміри максимально швидко закінчити період закупівель. Про це повідомляє Консалтингова Агенція ААА із посиланням на Bloomberg.

Такими методами уряд Китаю намагається, з одного боку, виконувати свої зобов’язання щодо місцевих фермерів, а з іншого – скоротити обсяги закупівель. Відповідно, обсяги закупівель кукурудзи у китайських фермерів впадуть.

Замість збільшення закупівель кукурудзи Національна комісія розвитку і реформ прагне умовити фермерів перейти з кукурудзи на вирощування сої, що більш важливе для Китаю, ніж зерно.

Крім того, старі запаси кукурудзи будуть продаватися на аукціонах з суттєвою знижкою. Так, кукурудза 2011 року буде виставлена на аукціоні з дисконтом 38% до вартості придбання, а зерно 2013 року – з дисконтом 30%. Окрім того, аукціони з продажу запасів кукурудзи почнуться вже поточного тижня, хоча зазвичай вони починалися в травні.

Згадується один «обізнаний» яєчний олігарх, який не так давно лякав Україну масованим виходом китайської кукурудзи на світовий ринок і навіть прогнозував катастрофічний обвал цін ツ  … олігархи – вони такі експерти ツ 

Другие новости раздела

Последние новости