Китай відкрив свій ринок для ще 9 українських виробників "молочки"

21.06.2017 | 11:55

Китай відкрив свій ринок для ще дев'яти українських виробників молочної продукції, таким чином на сьогодні право експорту цих товарів в КНР мають 27 вітчизняних підприємств, повідомила УНІАН із посиланням на прес-службу Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

«Досі право експорту молочної продукції на китайський ринок, мали 18 підприємств. Але наші китайські колеги збільшили цей список ще на 9 - до 27 українських підприємств», - цитує прес-служба голову відомства Володимира Лапу.

У прес-службі зазначили, що Держпродспоживслужба, Міністерство аграрної політики і продовольства та урядові делегації ведуть постійну роботу над розширенням цього списку.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці травня поточного року Україна і Китай погодили протокол ветеринарних вимог для експорту вітчизняної замороженої яловичини в КНР, внаслідок чого українські сільгоспвиробники отримали дозвіл на поставки цієї продукції на ринок Китаю.

За даними асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», українські підприємства в 2016 році експортували в Китай сільськогосподарської продукції на 1,02 млрд дол., що в 12 разів перевищує показник 2012 року (85,7 млн дол.). При цьому, порівняно з 2015 роком, експорт української сільгосппродукції до Китаю скоротився на 17,3%.

Другие новости раздела

Последние новости