В середу біржи закрилися різноспрямоване

13.09.2018 | 11:43

У біржових спекулянтів з’явилася нагода розворушити ринки – черговий прогноз USDA щодо світового виробництва, торгівлі, запасів, тощо. В результаті усі зернові знову обвалилися на тлі майбутнього чергового рекорду, а по соєвій групі трейдери вирішили заробити трохи грошей всупереч прогнозам і фактам. В цілому тиждень поки що показує перманентне зниження цін на основні agri-commodities.

По цукру біржові трейдери вдало розігрують дещо суху погоду в Бразилії плюс наближення кінця жовтневого ф’ючерсу, хоча вчора на фізичному ринку в портах Бразилії білий цукор подешевшав на $1,50 на тонні (FOB).

Контракти на кукурудзу на Чикаго в середу продовжили сповзання на прогнозі чергового рекорду в США та підвищення оцінок перехідних запасів на сезон 18/19 до 157 млн тонн.

Контракти на сою та шрот на Чикаго стрімко подорожчали всупереч очікувань нового рекорду виробництва сої в США. Можливо спекулянтів надихнула пропозиція Білого дому про проведення чергових зустрічей з представниками Китайського уряду щодо імовірного виходу з торгівельної війни, побачимо. Поки що Китай очікує, що в 18/19 році буде імпортовано 83,65 млн тонн сої. USDA прогнозує імпорт сої Китаєм в обсязі 93,5 млн тонн. При таких розбіжностях треба розуміти, що Китай транслює своє бачення ситуації, а не реально прогнозує що станеться.

Ф’ючерси на пшеницю на усіх основних пшеничних площадках стрімко подешевшали. USDA не змінив баланс попиту/пропозиції для США, але загальний настрій спекулянтів прямо відобразився на ціні пшеничних ф’ючерсів.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) в середу стрімко подорожчали. Окрім впливу ціни на нафту, активно розігрується карта сухої погоди в Бразилії, де очікування дощу перенесено на кінець поточного тижня. В портах ситуація не така оптимістична, як на біржах – цукор-сирець хоча і додав $4,5, але білий цукор навпаки подешевшав. Аналітики очікують короткочасне цінове ралі в кінці вересня – на початку жовтня 18.

 

Перейти до повного тексту

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости