В понеділок на біржах були технічні операції трейдерів

18.09.2018 | 13:06

Формально вчорашній день на біржах закінчився в зеленій зоні, але це при порівнянні грудневого ф’ючерсу (який тепер найближчий) та вересневого контракту, який закінчив обіг в минулу п’ятницю. А ось грудневий ф’ючерс на зернові та сою майже по всіх позиціях вчора закінчився в червоній зоні. Цукор-сирець в Нью-Йорку стрімко обвалився на відсутності нових ідей та гарних новин. До того ж нафта в понеділок обвалилася на нових санкціях США проти Китаю та негативних коментарях чиновників ОПЕК.

Контракти на кукурудзу на Чикаго в понеділок подорожчали відносно вересневих ф’ючерсів. Великі спекулятивні фонди знову наростили в своїх портфелям короткі позиції, граючи на подальше зниження цін на кукурудзу.

Контракти на сою та шрот на Чикаго – спекулянти збільшили кількість коротких позицій ще на 5,5 тисяч. І це ще до оголошення про новий пакет імпортних мит на китайські товари. Очікується, що по результатам сьогоднішніх торгів на Чикаго ціни на сою ще більше впадуть.

Ф’ючерси на пшеницю – спекулянти продовжують скорочувати свої довгі позиції. Саудівська Аравія закупила на тендері 630 тисяч тонн пшениці, в т.ч. із США.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та цукор-сирець (Нью-Йорк) в понеділок показали протилежні тенденції. Вересневий ф’ючерс на білий цукор в п’ятницю закінчив обіг, найближчим контрактом став грудневий ф’ючерс. Грудневий ф’ючерс на білий цукор стрімко подешевшав, але ще більше впав в ціні найближчий ф’ючерс на цукор-сирець. Нафта дешевшає на новинах із США, ОПЕК в розпачі, Іран звинувачує усіх підряд.


Перейти до повного тексту

Другие новости раздела

Последние новости