Вчора біржи закрилися змішано на черговому звіті USDA

12.10.2018 | 15:25

Черговий звіт був дещо неочікуваним для спекулянтів за своїми результатами. Так, попри сподівання виробництво кукурудзи та сої в США в поточному сезоні очікується меншим. І якщо з врожайністю все добре, то виявилося що посівних площ під двома культурами менше очікувань і прогнозів навіть від USDA.

Відповідно ціни в Чикаго на кукурудзу та сою зросли, але помірковано. Все ж таки, кінцеві запаси цього сезону будуть більшими за вхідні. І це стримало спекулянтів. Правда з понеділка мєйн-стрімом будуть інші фактори і звіт скоро забудиться. Тим більше що поточний врожай кукурудзи і сої в США таки дуже великий.

По пшениці навпаки, USDA прогнозує зменшення світових запасів, в т.ч. за рахунок Австралії. Але поряд з тим, виробництво пшениці в США все же таки очікується більшим, ніж місяць тому і запаси теж повинні зрости. Погода в Канаді начебто почала виправлятися, жнива прискорилися і ціни на Чикаго і в Канзасі опинилися в червоній зоні.

Ціни на білий цукор та цукор-сирець на біржах вчора продовжили зростати. Підтримку білому цукру надала інформація про зменшення поставок цукру в Європу, в т.ч. із Південної Америки. Невелике послаблення бразильського реалу до долару США спонукали ціни на цукор-сирець до зростання. Крім того, в основній масі в Бразилії цукор ще притримують бо не було другого туру виборів, що теж є драйвером для цін.

Проте вчора в портах Бразилії експортні партії неочікуване подешевшали, можливо на спотовому ринку дещо по-іншому бачать ситуацію. Треба констатувати, що зараз багато аналітиків, трейдерів і брокерів сперечаються як далеко підуть ціни та чи будуть зростати взагалі. Так що в Лондоні поки що немає консенсусу щодо майбутніх тенденцій цукрового ринку – забагато фундаментальних факторів для руху цін в той чи інший бік.


Перейти до повного тексту

Другие новости раздела

Последние новости