Новий уряд Бразилії заборонить продаж орної землі китайцям

06.11.2018 | 16:01

Новий щойно вибраний президент Бразилії Джейр Болсонаро (Jair Bolsonaro) заявив в понеділок, що новий уряд Бразилії категорично відмовляється від продажу сільськогосподарських земель (в першу чергу орних земель) китайським компаніям, громадянам і уряду. Про це повідомляє Datagro.

Цю заяву Болсонаро зробив зразу після зустрічі з послом КНР. Новий президент дав доволі різку оцінку намірам китайців купити великі ділянки сільськогосподарських угідь в Бразилії, підкреслюючи, що "в Бразилії можна купляти, але не можна купляти Бразилію".

Джейр Болсонаро, якого вже називають бразильським Трампом, прямо висловився, що прихід китайців на внутрішній ринок Бразилії вб'є сільське господарство країни. Він також навів приклад Австралії, де китайці теж намагалися скупити орні землі, але уряд Австралії категорично відмовив.

З такими промовами Джейр Болсонаро виступав і раніше, протягом виборчої кампанії. І ось зразу після другого туру, коли він був проголошений новим президентом Бразилії, китайське посольство зразу запросило зустріч і передало новому президенту запрошення якомога скоріше відвідати Китай. Мабуть Піднебесна дуже переживає з-за загрози своїм планам по аграрній експансії в Бразилію.

 

Консалтингова Агенція  ААА

Другие новости раздела

Последние новости