За 9 місяців 2018 р. Україна експортувала понад 19 тис. тонн макаронних виробів

07.11.2018 | 13:12

Експорт макаронних виробів з України в січні-вересні 2018 р становив понад 19 тис. тонн. В грошовому вимірі сума експорту склала $ 28 млн. Про це повідомляє аналітичний департамент Ради з питань експорту продовольства (UFEB).

В порівнянні з аналогічним періодом 2017 р обсяг експорту в даному сегменті зріс на 13% (16,8 тис.т), а загальна вартість товару збільшилася на 19%.

«Виріс обсяг експорту в Німеччину (на 26%), Росію (на 23%) і Великобританію (на 9%) у порівнянні з попереднім роком», – повідомляють в UFEB.

ТОП-5 країн, які споживають українські макаронні вироби виглядає так:

– Російська Федерація (17% від загального експорту)

– Республіка Молдова (12%);

– Великобританія (10%);

– Німеччина (9%);

– Румунія (6%).

«Ринки Великобританії, Німеччини та Нідерландів характеризуються великими обсягами споживання макаронних виробів на одну людину, значним імпортом товарів і загальним зростанням місцевого ринку. Дані фактори створюють сприятливі можливості для входження на ринок нових гравців, в ролі яких можуть бути і українські експортери», – відзначають аналітики

При цьому Італія залишається головним постачальником цього сегмента, задовольняючи потреби Німеччини, США і Франції. Також, Туреччина продовжує стабільно нарощувати свій експорт, що дозволило їй стати другою країною-експортером, поступаючись лише Італії.

Другие новости раздела

Последние новости