Найнижчі ціни на яблуко українські фермери побачать в квітні 2019 року

06.12.2018 | 12:52

(Ринок Шувар) В квітні 2019 року українське яблуко буде коштувати  дешевше, ніж у вересні 2018 року, коли тривало  його збирання. Таке припущення зробив Андрій Ярмак економіст інвестиційного департаменту ФАО під час свого виступу на конференції «Овочі та фрукти України - 2018. Вектор на експорт».

"Я не бачу жодної перспективи зростання ціни на яблуко протягом поточного сезону. Більш того, в квітні наступного року вартість яблука може навіть знизитись по відношенню до вересня, коли фермери збирали врожай. Таке припущення я роблю, аналізуючи ситуацію не тільки в нас, а   і в інших країнах. Розвантажити внутрішній ринок експорту нам також не вдасться, у великому обсязі яблука, яке зібрала в цьому сезоні Україна, експортного яблука обмаль. В минулому сезоні нам вдалось наростити продажі назовні тільки за рахунок дефіциту в інших країнах, цього року яблука вистачає всюди»,- каже пан Ярмак.

За даними «Інфо-Шувар», у вересні 2018 року більшість популярних сортів яблука продавалось на гуртових майданчиках країни по 5-9 грн/кг  (0,16-0,28 EUR/кг). Станом на початок грудня,  цей діапазон знизився до 3-7 грн/кг (0,09-0,22 EUR/кг).


Другие новости раздела

Последние новости