Тігіпко пішов з посади голови правління ТАСкомбанку

12.03.2019 | 14:49

(Інтерфакс-Україна) Голова правління та основний акціонер ТАСкомбанку (Київ) Сергій Тігіпко через 10 місяців після призначення залишив свою посаду за власним бажанням, повідомила фінустанова в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Відповідне рішення затвердила спостережна рада банку, 11 березня 2019 року. Новим головою правління призначено Андрія Комариста.

У повідомленні також зазначено, що раніше А.Комарист обіймав посади директора з розвитку продуктів роздрібного бізнесу ТАСкомбанку, керівника апарату голови правління ТАСкомбанку. Крім того, він обіймав керівні посади в Цеснабанку (Казахстан), українському ПриватБанку і Москомприватбанку (РФ).

Як повідомлялося, в березні 2018 року наглядова рада ТАСкомбанку призначила головою правління фінустанови С.Тігіпка замість Катерини Мелеш, яку було звільнено з посади на вимогу НБУ через порушення банком законодавства у сфері фінансового моніторингу.

За даними НБУ, на 1 січня 2018 року основним власником ТАСкомбанку був С.Тігіпко, якому належало 99,93066% акцій.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 лютого 2019 року за розміром чистих активів ТАСкомбанк посідав 15-те місце (18,09 млрд грн) серед 77 діючих банків.

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости