Україна в 2019 році експортувала до Швейцарії заморожені ягоди на $ 565 тис

25.03.2019 | 11:46

(UAFES) Швейцарія є одним з найбільш вимогливих ринків Європи до якості що поставляються в цю країну продуктів харчування. Тому до останнього часу Україна поставляла не так вже й багато плодоовочевої продукції в Швейцарію.

Однак, за інформацією аналітиків EastFruit, ситуація поступово змінюється на краще і довіра до української продукції в Швейцарії починає рости.

Зокрема, за перші два місяці 2019 року Україна вже експортувала до Швейцарії 186 тонн заморожених ягід і фруктів врожаю 2018 року. Близько 52% від цього обсягу припало на заморожену малину. Виручка від експорту заморожених ягід і фруктів з України до Швейцарії в січні – лютому 2019 року становила $ 565 тис і перевищила минулорічний показник в 11 разів.

У минулому році за цей же період імпорт був у шість разів нижче, при цьому майже 71% обсягу припадало на заморожену малину. Експорт замороженої малини з України до Швейцарії за звітний період виріс більш ніж в три рази, а інших заморожених ягід і фруктів – більше ніж в п’ятнадцять разів.

Відзначимо, що в цілому імпорт фруктів до Швейцарії за перші два місяці 2019 року знизився на 13%, однак категорія заморожених ягід і фруктів стала єдиною, по якій було відзначено зростання. У цьому сегменті приріст склав 29% в порівнянні з тим же періодом 2018 року і майже стільки ж у порівнянні з 2017 роком. При цьому Україна вперше увійшла в десятку найбільших постачальників заморожених ягід і фруктів в Швейцарію в цей період року.

Нагадуємо, що найбільші українські експортери свіжих і заморожених ягід і фруктів активно просувають свою продукцію на зовнішні ринки. Наступного тижня вони беруть участь в торговій місії в Дубай  Fruit Trade Ukraine – Middle East, а 22-23 березня збираються на переговори з покупцями ягід з ЄС в рамках найбільшої міжнародної ягідної конференції «Ягоди України: заморозка і свіжий ринок».

Похожие новости

Другие новости раздела

Последние новости